امتیاز دهید :

تولید ساندویچ پانل توسط گروه صنعتی پانل مهدی در شرایط بحرانی

بر کسی پوشیده نیست که امروزه مردم ایران با بحران های متعددی رو به رو هستند و اخیرا شیوع ویروس کرونا و سیل و بلایای طبیعی نیز بر آنها افزوده شده است. متاسفانه بحران و بلایای پیش آمده سبب از دست رفتن خانه یا محل کسب و کار بسیاری از هموطنانمان شده و آنها نیازمند هستند که به سرعت مکانی برای استقرار بیابند. اگر شما در در مکانی هستید که افراد زیادی نیاز به خانه و محل استقرار موقت دارند خوب است که با ساندویچ پانل بیشتر آشنا شوید. در ادامه درباره این محصول و افتخار آفرینی گروه صنعتی پانل مهدی بیشتر خواهم گفت.

ساندویچ پانل چیست؟

پنل ساندویچی که ترجمه شده عبارت sandwich panel است امروزه به صورت انگلیسی و همان عبارت ساندویچ پانل در ایران به کار می رود. ساندویچ پانل یک نوع مصالح ساختمانی است که آن را از سه لایه می سازند و لایه های بیرونی نیز دارای یک پوسته هستند. ساندویچ پانل ها دارای مقاومت بالا و وزن پایین هستند به همین خاطر مصالحی خوب برای ساخت بناهای موقت در هنگام وقوع بحران هایی همچون سیل و زلزله هستند.
ساندویچ پانل ها را در انواع و فرم های مختلفی تولید می کنند که مهمترین آنها ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی هستند. هسته میانی ساندویچ پانل ها نقش عایق را برعهده دارد و در آن از فوم عایق پلی یورتان، فوم عایق اکس پی اس، عایق پشم سنگ و فوم عایق پلی استایرن استفاده می کنند.
در لایه های بیرونی ساندویچ پانل ها نیز از موادی همچون دو رو ورق گالوانیزه رنگی با ضخامت های مختلف از 0.3 میلیمتر تا 0.8 میلیمتر، یک رو پوشش کاغذی با لایه ی مسلح الومینومی یا همان فویل آلومینیومی و یک رو ورق گالوانیزه دو رو، ورق آلوزینگ طرح دار با ضخامت های مختلف از 0.3 میلیمتر تا 0.8 میلیمتر و یک رو فویل آلومینیومی یک رو ورق آلوزینگ استفاده می شود.
از ساندویچ پانل ها در ساخت سوله و خانه های موقت و بیمارستان های صحرانی نیز می توان استفاده کرد به همین خاطر در هنگام وقوع بلایای طبیعی یا زمان ساخت مجتمع های تجاری بزرگ (برای اسکان کارگران) ساندویچ پانل می تواند انتخاب خوبی باشد. خوشبختانه یکی از شرکت های تولیدی بزرگ ایران به صورت تخصصی به تولید ساندویچ پانل پرداخته و این موضوع سبب شده تا از واردات این کالا بی نیاز باشیم، در ادامه بیشتر با این تولیدکننده آشنا خواهیم شد.

ساندویچ پانل گروه صنعتی پانل مهدی

پانل مهدی که در گذشته با نام بنی کریم شناخته می شد از سال 1348 پا به عرصه تولید گذاشت و حالا از آنها به عنوان اولین تولید کننده ساندویچ پانل با فوم های عایق پلی استایرن و xps در ایران یاد می شود.
حالا حدود نیم قرن از آغاز گروه صنعتی پانل مهدی می گذرد و آنها در زمینه تولید انواع ساندویچ پانل ها از جمله ساندویچ پانل پلی استایرن به عنوان بهترین تولیدکننده شناخته می شوند. علت اصلی شهرت و محبوبیت این گروه صنعتی تنوع محصول از نظر رنگ و جنس و ابعاد در کنار قیمت مناسب و خدمات عالی است. برای مثال اگر از پانل مهدی ساندویچ پانل تهیه کنید فقط 24 ساعت زمان می برد تا هرجای ایران که هستید محصولات مورد نظر را از این گروه تهیه نمایید.
پانل مهدی دارای وبساتی بسیار غنی است که توصیه می کنم برای کسب اطلاعات دقیق تر از وبسایت این مجموعه دیدن نمایید: www.panelmahdi.com
ساندویچ پانل گروه صنعتی پانل مهدی


© تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به شرکت پارسیان مهر تعلق دارد
طراحی سایت از پارسیان مهر