جدول تناوبی عوامل موفقیت سئو

بهینه سازی موتور جستجو – سئو – ممکن است مانند کیمیاگری در گذشته ها به نظر برسد. اما در واقع سئو یک علم می باشد. موتورهای جستجو به صفحات وبی که ترکیب مناسبی از ع..

راه کار هایی برای داشتن یک وب سایت سازگار با موتور جستجوی گوگل

کارهایی که باید انجام داد: اطلاعات مورد نیاز بازدیدکنندگان از سایت را در اختیارشان بگذارید ارائه محتوای با کیفیت بالا در صفحات مختلف وب سایت تان، به ویژه صف..

الگوریتم های موتور جستجوی گوگل

الگوریتم های موتور جستجوی گوگل جهت جلوگیری از روش های متقلبانه برای بدست آوردن رتبه خوب در نتایج گوگل

نحوه استفاده از گوگل آنالیتیک - آغاز به کار

آیا شما به درک عمیق تری از گوگل آنالیتیک نیاز دارید؟ کمی جزئیات و تنظیمات مهم می تواند گزارش گیری گوگل آنالیتیک شما را بهبود بخشد. در این مقاله اصول اولیه کار..

آیا طراحی سایت ریسپانسیو، فن آوری آینده برای طراحی وب سایت می باشد؟

طراحی سایت ریسپانسیو (Responsive Web Design) اصطلاحی می باشد برای سایت هایی که ظاهرشان برای مشاهده مطلوب در تمامی اندازه های صفحه نمایش ها مانند تلفن های هوشمن..

طراحی سایت پارالاکس

این نوع طراحی ممکن است شبیه رمان های علمی تخیلی به نظر برسد. در واقع "پارالاکس" نوع خاصی از طراحی وب سایت می باشد که با تغییر در کد های CSS یک قابلیت پیمایش مد..

چرا می بایست محتوا ی وب سایت تان را برای بدست آوردن نتایج بهتر در کسب و کار به روز رسانی نمایید؟

هدف اصلی از ایجاد وب سایت تقویت و کسترش کسب و کار شما می باشد. اما این بدین معنی نمی باشد که شما یکبار وب سایتی را ایجاد نمایید و سپس بنشینید و استراحت کنید و د..

9 قابلیت موثر گوگل پلاس جهت بهینه سازی وب سایت

زمانی که می خواهید استراتژی های بازاریابی آنلاین خود را تعیین کنید ، در مقایسه با شبکه های اجتماعی دیگر مانند توییتر و فیسبوک, گوگل پلاس اغلب یک روش فرعی در نظر..

راهنمای انتخاب شرکت طراحی وب سایت

اگر برای طراحی وب سایت خود می خواهید اقدام نمایید،توصیه های ما را جهت طراحی سایتی متمایز در نظر بگیرید:

دلایل طراحی وب سایت به صورت اختصاصی و سفارشی چیست؟

به عنوان یک Business Man یا مالک یک شرکت تجاری, خدماتی یا تولیدی حتما روی افزایش فروش خدمات یا محصولات تولیدی شرکتتان بسیار حساس هستید. شما راه های زیادی برای ا..

بهینه سازی متا تگ ها برای افزایش دیده شدن وب سایت شما توسط موتورهای جستجو در اینترنت

متا تگ ها به صفحات وب سایت اضافه شدند تا قابلیت دیده شدن آنها را در موتورهای جستجو افزایش دهند. بنابراین هنگام طراحی وب سایت بسیار ضروری می باشد که استفاده شوند..

برنامه استراتژیک برای طراحی سایت

رنگ،حرکت،صدا و محتوای جذاب می تواند تجربه تعاملی پویا و گویایی برای یک شرکت ایجاد کند و به شخصیت برند زندگی بخشد.در حقیقت، بعد آن وبسایت بهترین چیز است ودر برخی..

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به شرکت پارسیان مهر تعلق دارد