نقش طراحی سایت در بازاریابی و فروش

بازاریابی اینترنتی یکی از شاخه های جدید و رو به رشد بازاریابی و فروش است که توان عملیاتی شرکتها و سازمان ها را به نحو گسترده ای برای ایجاد ارتباط مستقیم با مشتر..

آشنایی با تکنیک های سئو

تقریبا هیچ صفحه ای در گوگل برای یک کلمه کلیدی به تنهایی در نتایج جستجو قرار نمی گیرد، حتی اگر گلمه ای برای آن صفحه، کاملا" مناسب به نظر آید، این بدین معنی است ک..

نقش سئو در طراحی سایت

سئو سایت به اندازه خود طراحی سایت مهم می باشد.اگر در هنگام طراحی وب سایت تمامی پارامترهای سئو رعایت گردد, از زمان ایجاد صفحه طراحی شده با افزایش رتبه سایت همراه..

ثبت وب سایت در گوگل

اگر دامنه خود را به تازگی ثبت نموده اید و یا طراحی سایت شما اکنون انجام شده است ، سایت خود را در موتور جستجوی گوگل ثبت کنید.

چگونه از مطالبتان در وب سایت محافظت کنید

مطالب شما در وب سایتتان یکی از گرانبها ترین دارای های شما محسوب می شوند.

شروع طراحی سایت

طراحی سایت یک ترکیب متنوع از مهارت ها ، تکنولوژی ها و حوزه های دانش مبتنی بر ساخت و نگهداری وب سایت می باشد.

نقش شرکت طراحی سایت

طراحی سایت در واقع هنر یکپارچه سازی اهداف شما در مورد رفتارهای رایج مشتریان شما میباشد که بدینوسیله بهترین گزینه های سود دهی خود را شکل می دهید.

مزایای robots.txt و روش ساختن آن در وب سایت

با ایجاد فایل robots.txt شما می توانید از دسترسی موتور های جستجو به برخی از قسمت های وب سایتتان جلوگیری کنید

استفاده راحت از سایت چقدر درطراحی وب سایت مهم است

زمانی که وارد بحث طراحی سایت می شویم به طور قطع گزینه های بسیاری وجود دارد. بعضی از این گزینه ها مهتر از سایرین هستند و در واقع مهترین گزینه، قابلیت استفاده از ..

طراحی وب سایت، فراتر از طراحی یک وب سایت زیباست

این قضیه که مردم به وب سایت به عنوان یک اثر هنری نگاه کنند عمومیت دارد اما در واقع وب سایت به عنوان یک گونه دیجیتالی معرفی خدمات و محصولات مطرح شده است. به هرحا..

چند نکته مهم برای داشتن یک رمز عبور (Password) قوی

احتمالاً شما هم مانند اکثر استفاده کنندگان اینترنت ، از سایت های مختلف و از جمله سایت های اجتماعی و یا کارهای بانکی online ، سایت های بحث و تبادل نظر و غیره باز..

url canonicalization یا استانداردسازی آدرس Home page وب سایت

واژه canonicalization یک واژه عجیب می باشد که در زبان انگلیسی معنی خاصی ندارد و این لغت برای اولین بار توسط کمپانی گوگل در مباحث سئو مورد استفاده قرار گرفت. با ..

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به شرکت پارسیان مهر تعلق دارد